Transport drabin, drążków elektroizolacyjnych, rurek tworzywowych i miedzianych oraz wszelakich długich materiałów instalacyjnych od zawsze sprawiał trudność i zajmował dużo cennego czasu instalatorom. Problemy te jednak zostały rozwiązane dzięki wprowadzeniu do oferty ENERGOTYTAN najnowszej serii produktów firmy RHINO, która jest liderem europejskiego rynku w produkcji niezawodnych systemów transportowych przeznaczonych dla samochodów osobowych i dostawczych. Produkty te nie tylko poprawiają wygląd samochodu na którym się znajdują ale również gwarantują bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Poniżej po krótce przedstawimy poszczególne elementy systemu.

Więcej

Zima zbliża się małymi krokami. Zanim czas niskich temperatur rozpocznie się na dobre, warto już dziś zadbać o auto. Marka Ryobi® podpowiada, jak prawidłowo przygotować samochód, aby przetrwał sezon zimowy, a kierowca mógł cieszyć się bezpieczną i spokojną jazdą nawet w najtrudniejszych warunkach.

Więcej

Na etapie wyboru sposobu finansowania samochodu warto rozważyć leasing, który niejednokrotnie jest lepszą alternatywą dla kredytu.

Więcej

Fiat prezentuje nowego Doblò, jedyny samochód typu „Active Family Space” w swym segmencie mogący zaspokoić potrzeby rodzin prowadzących nowoczesny, sportowy i dynamiczny styl życia, które korzystają z samochodu przez 7 dni w tygodniu, w dni robocze oraz weekendy, bez ograniczeń, jeśli chodzi o przestrzeń czy zakres użytkowania.

Więcej

Jeep® Renegade to pierwszy w historii tej marki model produkowany we Włoszech i pierwszy samochód Fiat Chrysler Automobiles stworzony wspólnie przez zespół designerów oraz inżynierów włoskich i amerykańskich. Jeep Renegade emanuje pełną wyrazistości stylistyką i charakterem a jego wymiary czynią go idealnym samochodem zarówno w ruchu miejskim, jak i na szlakach off-roadowych.

Więcej