Zaciskarka do stalowych opasek kablowych

Profesjonalny pistolet firmy ELEMATIC do zaciąganiai automatycznego obcinania opasek kablowych metalowychwykonanych ze stali nierdzewnej o szerokości do 7,9 mmi grubości do 0,3 mm. Narzędzie jest wykonane z metalu,ze śrubą regulującą przyłożone napięcia potrzebne do odcięciazbędnej części opaski. Całość operacji zaciągania opaskioraz cięcia wykonujemy bez wysiłku oraz zadziorówna obciętej części.

Grupowanie przewodów

Cena: 430,00 zł (dane z www.4technik.pl)

 

Przyrząd do zaciskania opasek kablowych

Profesjonalny pistolet, wyprodukowany przez firmęProfesjonalny pistolet, wyprodukowany przez firmęELEMATIC, do zaciskania i automatycznego obcinaniaopasek kablowych plastikowych o szerokościod 2,2 do 4,8 mm. Narzędzie jest wykonane z metalu,z pokrętłem regulującym przyłożone napięciapotrzebne do odcięcia zbędnej części opaski. Całośćoperacji zaciągania opaski oraz cięcia wykonujemybez wysiłku oraz zadziorów na obciętej części.

to ci sie przyda do pracy z opaskami kablowymi2

Cena: 123,00 zł (dane z www.4technik.pl)

 

Narzędzie montażowe do opasek kablowych EV09 486038

Narzędzie montażowe do opasekNarzędzie montażowe do opasekkablowych EV09 niemieckiej firmyHellermannTyton służy do ręcznegozaciągania opasek kablowych o szerokoścido 13,5 mm. Przeznaczone międzyinnymi dla firm elektroinstalacyjnych.Doskonale sprawdza się do seryjnegozakładania opasek podczas produkcji czyukładania instalacji. Posiada regulacjęsiły zaciągania, która pozwala zacisnąćwszystkie opaski w jednakowy sposób.

to ci sie przyda do pracy z opaskami kablowymi3

Cena: 1879,00 zł (dane z www.swiatnarzedzi.pl)

Szczypce do opasek kablowych RT-1

Szczypce Weidmüller do opasekSzczypce Weidmüller do opasekkablowych, to kompaktowe narzędzie,za pomocą którego w jednej operacjimożna opaski kablowe mocno zacisnąći oddzielić ich końcówki. Idealne doopasek o szerokości od 2,5 do 4,8 mm.

to ci sie przyda do pracy z opaskami kablowymi5

Cena: 299,00 (dane z www.conad.pl)

Szczypce do opasek kablowych

Szczypce HellermannTyton, to lekkie, ergonomiczne narzędzie służące do napinaniaSzczypce HellermannTyton, to lekkie, ergonomiczne narzędzie służące do napinaniai cięcia standardowych opasek kablowych do szerokości do 4,8 wzgl. 7,6 mm.Opaska kablowa odcinana jest wprost przy główce, co pozwala uniknąć pozostawanianadmiaru taśmy.

to ci sie przyda do pracy z opaskami kablowymi6

Cena 199,00 zł (dane z www.conad.pl)