Podanie, strzał i bramka! Wiha powołuje do reprezentacji najlepszych zawodników, którzy doskonale sprawdzą się podczas remontowych czy budowlanych rozgrywek - niezależnie od rodzaju mocowania i warunków wykonawczych. Nowa „Drużyna Wiha” - ElectricVario Family to system 83, w pełni kompatybilnych narzędzi, składający się z różnych zestawów Wiha, wielu nowości i dobrze znanych „graczy”. Najnowsza kampania promocyjna, której motywem przewodnim został drużynowy duch profesjonalnej piłki nożnej, opiera się na spójnej identyfikacji wizualnej oraz sportowej narracji. Dziś, Wiha oddaje w ręce użytkowników przyjazny dla zdrowia, w pełni profesjonalny, niezawodny zespół wychodzący zwycięsko nawet z podbramkowych sytuacji!

W nowej przestrzeni wirtualnej rzeczywistości Wiha Virtual Reality (VR) można nie tylko szczegółowo poznać poszczególnych graczy, ale także obserwować rozgrywki i poczuć prawdziwą stadionową atmosferę. www.wiha.com/vr W nowej przestrzeni wirtualnej rzeczywistości Wiha Virtual Reality (VR) można nie tylko szczegółowo poznać poszczególnych graczy, ale także obserwować rozgrywki i poczuć prawdziwą stadionową atmosferę. www.wiha.com/vr

Gra zespołowa

Wiha ElectricVario Family, w skrócie EVF, to doskonale przemyślany set, łączący w sobie narzędzia niezbędne do wykonywania różnorodnych połączeń śrubowych. Tak szeroka gama profesjonalnych rozwiązań ułatwia skompletowanie swojej „drużyny marzeń”, a spójna komunikacja kampanii pozwala użytkownikom na optymalne wykorzystanie zalet poszczególnych kombinacji. Bo w przypadku tak ważnego wyboru, nasi pomocnicy muszą być niezawodni, zgrani i powinni świetnie ze sobą współpracować!

Nowe zestawy narzędzi w funkcjonalnych i składanych torbach, jak również nowe smukłe pudełka slimBit, dają praktyczne możliwości transportu i przechowywania. Nowe zestawy narzędzi w funkcjonalnych i składanych torbach, jak również nowe smukłe pudełka slimBit, dają praktyczne możliwości transportu i przechowywania.

Drużyna

Tak, jak każda drużyna musi polegać na pewnych zawodnikach, tak każdy wykonawca wybierając narzędzia szuka tych, które stworzą sprawdzony, kompatybilny zespół. 83 bohaterów nowej kampanii wchodzi do gry, zajmując odpowiednie pozycje na remontowo-budowlanym boisku. Sześć wariantów uchwytów zapewnia fachowcowi szeroki repertuar zagrań i umożliwia komfortowe rozprowadzenie akcji – zarówno w bezpośrednim starciu ze śrubami, jak i przy asyście dodatkowych bitów bądź adaptera momentu obrotowego. Pierwszy z pomocników oferuje duży wybór slimBitów i nowych kluczy nasadowych. Drugi, mobilny Torque-QuickCheck, oddala niebezpieczeństwo dokręcania z niewłaściwym momentem obrotowym.

Z nowym składem Wiha można w zależności od połączenia śrubowego odpowiednio rozegrać grę. Z nowym składem Wiha można w zależności od połączenia śrubowego odpowiednio rozegrać grę.

Obrona

Tu liczy się przede wszystkim skuteczność i niezawodna ochrona, dlatego do obrony powołano dwa, zupełnie nowe warianty uchwytów, które wspomogą dobrze znanych, doświadczonych zawodników. Nowy PicoFinish® electric zachwyca smukłością i precyzją działania, zaś innowacyjny uchwyt slimVario® electric, gwarantujący równowagę między siłą a pełną kontrolą, umożliwia niezwykle ergonomiczną i pewną pracę. Linię obrony wspierają również: zwinny Stubby electric, szybki i napędzany elektrycznie speedE®, wielozadaniowy LiftUp® electric ze slimBitami w uchwycie oraz elastyczny uchwyt dynamometryczny TorqueVario®-S electric.

Środek pola

Jeśli wkręcanie wymaga dodatkowego wsparcia i „podania na środek pola”, w pełnej gotowości na przyjęcie czeka pięć adapterów momentu obrotowego easyTorque oraz nowe slimBity, nasadki i adaptery do kluczy nasadowych czy uchwytów.

Atak

Jeszcze przed ostatnim gwizdkiem, zwycięska bramka pada dzięki kooperacji niezawodnych slimBitów oraz kluczy z zewnętrzną nasadką sześciokątną „¼”. W wyniku intensywnej współpracy z wykonawcami i uważnemu wsłuchiwaniu się w potrzeby rynku, oferta Wiha została poszerzona o szeroką gamę nowych profili i rozmiarów bitów. Niezależnie od tego, w jak podbramkowej sytuacji się znajdziemy i z jak wymagającym przeciwnikiem przyjdzie nam się zmierzyć – dzięki przemyślanemu „zagraniu”, tzn. odpowiedniemu dopasowaniu narzędzi, każde zadanie może być wykonane w 100% bezpiecznie, ergonomicznie i efektywnie.

Trenerzy

Dbają o doskonałą współpracę wszystkich „indywidualnych talentów”. Nowa, 31-częściowa funkcjonalna torba, torby w wariancie składanym lub 6- i 12-częściowe pudełka slimBit z uchwytem na pasek gwarantują niezwykle łatwy transport i szybkie wyjmowanie poszczególnych slimBitów.

Zarządzanie

Logo kampanii EVF będzie znajdować się na wszystkich produktach i zestawach należących do „drużyny” i na wszystkich elementach kampanii. Logo kampanii EVF będzie znajdować się na wszystkich produktach i zestawach należących do „drużyny” i na wszystkich elementach kampanii.

Wiha oferuje pakiet innowacyjnych rozwiązań, które pomogą wybrać odpowiedni zestaw lub kompletną „drużynę” narzędzi, optymalnie dopasowaną do potrzeb każdego fachowca. Szeroki wachlarz materiałów informacyjnych oraz marketingowych pozwala na czytelną komunikację w obrębie wszystkich „stadionów świata” – w tym przypadku w punktach handlu detalicznego.

Ale to nie wszystko! Już dziś świat Wiha zostaje wzbogacony o wirtualną rzeczywistość, która dopełnia karty produktowe, poradniki, animacje i klipy na stronie producenta. Dzięki nowoczesnej technice z łatwością uzyskamy informację na temat każdego zawodnika, zwiedzimy szatnię i wejdziemy z drużyną na boisko. A tam, na użytkowników czeka nie tylko niezwykła, stadionowa atmosfera, ale moc wyzwań i piłkarskich wrażeń!

 

Gotowi do gry?
Więcej na temat narzędzi ElectricVario Family znajdziesz na stronie www.wiha.com/evf