Google+

Firma Würth Polska znana przede wszystkim jako specjalizująca się w technice montażu, zaprezentowała nowość w jej ofercie – szczypce dla elektryków do cięcia boczne KRAFT ZEBRA.

Fot.: WÜRTH Fot.: WÜRTH

Wzmocnione szczypce z linii Zebra są przeznaczone do cięcia twardych, hartowanych i miękkich drutów. Narzędzie służy do pracy przy urządzeniach pod napięciem do 1000 (AC), do 1500 (DC) z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa. Szczypce umożliwiają czyste cięcie dzięki frezowanym i szlifowanym ostrzom. Stal narzędziowa wysokiej jakości gwarantuje długą żywotność i precyzję cięcia przy najcięższych pracach. Komfort pracy podnoszą ergonomiczne i antypoślizgowe rękojeści z dwukomponentowego tworzywa sztucznego.
Ostrza hartowane indukcyjnie przecinają druty hartowane do średnicy 3 mm. Powierzchnia szczypiec jest szlifowana i chromowana. Produkt jest dostępny w sklepach stacjonarnych Würth Polska oraz w e-sklepie pod numerem artykułu 0714 01 597. Polski oddział firmy Würth ma obecnie 23 sklepy rozmieszczone na terenie całego kraju. Centralna firmy mieści się w Warszawie, gdzie dysponuje nowoczesnym centrum logistycznym o powierzchni niemal 5000 m2. W sklepach stacjonarnych Würth Polska można obejrzeć i nabyć przeszło 2 tys. produktów. W e-sklepie można skorzystać z oferty ponad 100 tys. produktów, rozwiązań i patentów. Firma podkreśla, że prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom lub osobom z własną działalnością gospodarczą.

www.wurth.pl