Google+
Advertisement

Stanley wprowadził na rynek nowy zestaw szczypiec dla profesjonalistów pracujących na budowach, monterów i elektryków. STANLEY® FATMAX® FMHT0-72415 oferuje do 41% więcej siły tnącej niż standardowe kombinerki.

Nowe szczypce STANLEY® FATMAX® – 41% więcej siły tnącej

Dzięki temu, że zestaw STANLEY® FATMAX® FMHT0-72415 posiada trzy rodzaje szczypiec o różnorodnym zastosowaniu: uniwersalne, wydłużone i boczne, można go nazwać niezbędnym wyposażeniem każdego elektryka, montera i pracownika budowlanego. Szczypce w zestawie STANLEY® FATMAX® FMHT0-72415 charakteryzują się niezwykłą trwałością, którą zapewniają im wykute ze stali węglowej i poddane obróbce cieplnej szczęki. Krawędzie tnące, a także boczne płaszczyzny krawędzi tnących szczypiec, zostały bardzo precyzyjnie wykonane, dzięki czemu ostrza są ostre i idealnie przylegają do siebie na całej długości. Specjalny, wbudowany mechanizm zapewnia nowym szczypcom do 41% więcej siły tnącej niż posiadają standardowe kombinerki STANLEY®. FMHT0-72415 nie tną materiału, tak jak nożyczki czy scyzoryk, a dzielą go na dwie części. Ich zaletą są także ergonomiczne, bi-materiałowe, miękkie uchwyty, które znacznie podnoszą komfort pracy.

Źródło: STANLEY Black+Decker

Megger przyrządy pomiarowe nr 1 na świecie - niezawodne w każdych warunkach - gwarantowana wiarygodność i powtarzalność pomiarów - ...mierzymy od 1889 roku