Google+

Do drewna, metalu, cegły, tworzyw sztucznych, płytek ceramicznych i materiałów wykorzystywanych do suchej zabudowy – otwornica „Endurance for Heavy Duty” z technologią węglików spiekanych tnie różnego rodzaju materiały bez ryzyka przegrzania brzeszczotu.

Więcej

Firma Fluke od lat oferuje gamę iskrobezpiecznych przyrządów pomiarowych, do stosowania w obszarach o zwiększonym zagrożeniu wybuchem.

Więcej

Wybór właściwego narzędzia to dla fachowego wykonawcy jedna z najważniejszych inwestycji, która może zaważyć na efekcie jego pracy. Na co więc zwrócić szczególną uwagę podczas podejmowania tak ważnej decyzji? Przede wszystkim na jakość wykonania oraz to, jak ważne dla producenta były ergonomia, komfort, bezpieczeństwo i zdrowie użytkownika. Ale to nie wszystko! W tym przypadku kluczowy jest również niewielki ciężar narzędzia oraz to, ile miejsca zajmuje w skrzynce czy przy poręcznym pasku.

Więcej

Podstawowe wyposażenie skrzyni narzędziowej każdego elektryka obejmuje nożyce do cięcia kabli. Firma HELUKABEL, jako uzupełnienie bogatej oferty okablowania, proponuje klientom także szereg produktów do obróbki, cięcia i składowania kabli i przewodów. Nożyce i ściągacze izolacji Helutool są właściwym wyborem dla tych elektryków, którzy cenią sobie bezpieczne rozwiązania i kompleksową obsługę ze strony dostawcy.

Więcej

Czy to wkrętak? Czy to wkrętarka? Nie, to speedE® – pierwsze na świecie narzędzie ręczne z napędem elektrycznym! Najnowsza propozycja w ofercie firmy Wiha oznacza prawdziwy przełom w sposobie pracy elektryków i instalatorów. W myśl zasady „drive with speed, fix with feeling”, rozwiązanie umożliwia szybką i wydajną pracę, a także zapewnia pełne bezpieczeństwo – zarówno dla materiału, jak i samego użytkownika.

Więcej