Google+
Advertisement

Aby umożliwić profesjonalnym użytkownikom elektronarzędzi efektywną pracę, Bosch wprowadził na rynek nowe akumulatory o pojemności 6,0 Ah. Gwarantują one najdłuższy czas pracy spośród wszystkich urządzeń w klasie 18 V dostępnych na rynku - o 20% dłuższy od akumulatorów 5,0 Ah i aż o 50% dłuższy od popularnych akumulatorów 4.0 Ah.

Długa praca bez przerw na ładowanie

Nowe urządzenia są lekkie i kompaktowe - przy wymiarach 11,5 x 7,5 x 5,5 cm mają taką samą wielkość i identyczny kształt jak akumulatory Bosch 18 V o pojemnościach: 3,0 Ah, 4,0 Ah lub 5,0 Ah. Mają także wagę podobną do akumulatorów o mniejszej pojemności (620 g). To wszystko czyni je najbardziej wydajnymi urządzeniami zasilającymi w klasie 18 V.
Sprawdzony system Flexible Power gwarantuje kompatybilność akumulatorów 6,0 Ah ze wszystkimi narzędziami i ładowarkami firmy Bosch w obrębie klasy napięcia 18V.
Dzięki sprawdzonej technologii CoolPack nowe akumulatory 6,0 Ah umożliwiają wykorzystanie całej ich pojemności także przy intensywnej pracy. CoolPack zapobiega przegrzewaniu się akumulatora w czasie użytkowania i gwarantuje jego pracę aż do całkowitego wyczerpania energii.

Źródło: Robert Bosch

Megger przyrządy pomiarowe nr 1 na świecie - niezawodne w każdych warunkach - gwarantowana wiarygodność i powtarzalność pomiarów - ...mierzymy od 1889 roku