Google+
Advertisement

Nowa generacja małych szlifierek kątowych Bosch dla profesjonalistów umożliwia znacznie szybsze tempo pracy dzięki wyższej mocy – 1300 lub 1700 W.

Małe szlifierki kątowe – większa wydajność dzięki szybszej pracy

Nowe modele wyróżniają się także o ok. 50% dłuższą żywotnością szczotek węglowych i wysokim standardem ochrony użytkownika. Są też przystosowane do użytkowania w miejscach, w których obowiązują wysokie standardy bezpieczeństwa, np. w rafineriach i na platformach wiertniczych, przy budowie dźwigów, statków i zbiorników.
Nowe szlifierki posiadają szereg zoptymalizowanych funkcji i cechują się dłuższą żywotnością – konstrukcja szczelin wentylacyjnych została zmodyfikowana w taki sposób, aby pomimo bardziej kompaktowych wymiarów zapewnić optymalne chłodzenie. Wentylacja chroni silnik przed pyłem i gwarantuje skuteczne jego chłodzenie. Testy przeprowadzone przez organizację SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH potwierdzają dłuższą – o prawie 50% – żywotność szczotek węglowych w porównaniu do konkurencyjnych modeli.

www.bosch.pl

Megger przyrządy pomiarowe nr 1 na świecie - niezawodne w każdych warunkach - gwarantowana wiarygodność i powtarzalność pomiarów - ...mierzymy od 1889 roku