Konkurs wydawnictwa TARGET PRESS z marką MILWAUKEE minął półmetek. Zapytaliśmy w nim WAS JAKIE NARZĘDZIE JEST NAJPOTRZEBNIEJSZE W WASZEJ PRACY?

Konkurs Niezbędnik Fachowca

Do tej pory, 5 pierwszych Waszych typów to:

Narzędzie
wiertarka
wkrętarka
śrubokręt
próbnik instalacji elektrycznej
młotek

Jeśli twierdzisz inaczej lub dokładnie tak samo, chcesz dodać swoje ulubione narzędzie i mieć wpływ na wyniki rankingu prześlij swój typ na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Do wygrania wspaniałe nagrody. Konkurs trwa do 15 października.
Regulamin konkursu tutaj

Wybrane odpowiedzi

ukośnica
Wymarzone narzędzie do pracy przy konstrukcjach stalowych, tras kablowych, docinaniu kątów. Wykonana praca staje się rzetelna estetyczna i profesjonalna.
Mateusz

latarka
W mojej codziennej pracy niezbędnym narzędziem bez którego ciężko byłoby funkcjonować jest latarka. Przez to że codziennie poruszam się w wąskich szachtach instalacyjnych, do których nie dochodzi światło dzienne, latarka pozwala oświetlić pomieszczenie, mało tego służy jako wskaźnik. Życie instalatora bez latarki było by ciemne jak czarna kawa :)
Piotr

tester napięcia
Jestem elektrykiem w moim przypadku najbardziej potrzebnym narzędziem w wykonywanym zawodzie jest tester napięcia dzięki niemu zawsze wiem czy dany obwód jest pod napięciem czy wyłączony, a to jak wiadomo decyduje o bezpieczeństwie pracy, ba nawet o kwestii życia lub śmierci!!!! Jest to proste narzędzie które obowiązkowo powinno być na wyposażeniu każdego elektryka! Pozdrawiam Mariusz.
Mariusz Ż.

wiertarka udarowa
Najważniejszym narzędziem w mojej codziennej pracy jest zdecydowanie akumulatorowa wiertarka udarowa, ponieważ posługuję się nią przez większość czasu w pracy i nie wyobrażam sobie wykonywania instalacji elektrycznych bez tego narzędzia. Jeżeli chodzi o akumulatorowe elektronarzędzia, to wybieram jedynie firmę Milwaukee, ponieważ urządzenia innych marek nie mogą się z nią równać pod względem jakości wykonania, niezawodności oraz czasu pracy na jednym akumulatorze.
Patryk

wkrętarka
Najbardziej przydatnym urządzeniem w domu jak i w innych pracach jest wkrętarka. Ponieważ z łatwością możemy wywiercić jak i przykręcić potrzebne rzeczy, co bardzo ułatwia i przyspiesza nam pracę, dzięki temu mamy więcej czasu na inne ważne rzeczy.
Monika N