Nowy model stanowi uzupełnienie linii zaawansowanych lokalizatorów Amprobe AT-6000, w której do tej pory dostępne były dwa różne zestawy (AT-6020-EUR i AT-6030-EUR). Więcej

Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest zapewnienie godnych warunków pracy swoim pracownikom. Państwo nakłada na nich przymus dbałości, o bezpieczeństwo zatrudnionych osób, a także osób postronnych. Jest to niezwykle ważne podczas prac odbywających się w przestrzeni miejskiej. Z tego względu powstały namioty spawalnicze, które wykorzystywane są podczas wszystkich prac budowlanych poza terenem przedsiębiorstwa.

Więcej

Pracownicy to najwyższa wartość każdej firmy. To nie ulega najmniejszej wątpliwości. O nikogo pracodawca nie powinien tak dbać, jak właśnie o nich. I nie chodzi tutaj wyłącznie o wynagrodzenie, premie, dodatki i różnego rodzaju motywatory do pracy. Równie ważne są tak podstawowe potrzeby pracownika, jak odpowiednie ubranie robocze. BHP to podstawa efektywnej, bezpiecznej i skutecznej pracy, a odzież robocza w zawodzie elektryka jest ogromnie ważna.

Więcej

Wyposażenie warsztatu samochodowego ma realny wpływ na jakość świadczonych usług oraz na czas realizacji zarówno niewielkich, jak i poważnych napraw. Profesjonalny sprzęt umożliwia sprawną lokalizację usterki, wymianę zużytych elementów czy kontrolę stanu technicznego samochodu.

Więcej

Gdy na zewnątrz zima, warto zaopatrzyć się w ciepłą bluzę z dzianiny, która ochroni przed chłodem podczas wielogodzinnej pracy.

Więcej