Firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę osprzętu elektroinstalacyjnego w bogatej palecie kolorystycznej, bardzo dobrej jakości, w optymalnej cenie. Dotychczasową ofertę gniazd i łączników firmy poszerzają elektroniczne regulatory temperatury i oświetlenia, czujnik ruchu oraz produkty uzupełniające.

nowosci elektroniczne w seriach deco oraz flexi firmy karlik elektrotechnik sp z o o3

Elektroniczny regulator temperatury z czujnikiem podpodłogowym IP20, 230 V ~ 50 Hz, 3200 W

Za pomocą elektronicznego regulatora temperatury z czujnikiem podpodłogowym z serii DECO oraz FLEXI można precyzyjnie sterować elektrycznym lub wodnym systemem ogrzewania podłogowego. Regulator umożliwia utrzymanie ustawionej temperatury podłogi w sposób automatyczny dla obwodu, do którego jest dedykowany. Każdy z obwodów stanowi niezależny system grzejny, który można indywidualnie programować. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy ogrzewanie podłogowe stanowi jedyny system ogrzewania w obiekcie. Elektroniczny regulator temperatury z czujnikiem podpodłogowym z serii DECO i FLEXI posiada przydatne, dodatkowe funkcje tj. utrzymanie minimalnej temperatury w pomieszczeniu oraz sygnalizowanie uszkodzenia lub odłączenia czujnika temperatury.

nowosci elektroniczne w seriach deco oraz flexi firmy karlik elektrotechnik sp z o o

Elektroniczny regulator temperatury z czujnikiem powietrznym IP20, 230 V ~ 50 Hz, 3200 W

Elektroniczny regulator temperatury z czujnikiem powietrznym z serii DECO oraz FLEXI umożliwia automatyczne utrzymanie ustawionej temperatury powietrza w pomieszczeniu. Regulator z czujnikiem powietrznym stosuje się w pomieszczeniach,w których zastosowano dowolny rodzaj ogrzewania (ogrzewanie podłogowe lub za pomocą grzejników).

Elektroniczny regulator oświetlenia przyciskowoobrotowy IP20, 230 V ~ 50 Hz, 40 - 400 W

Regulator oświetlenia z serii DECO oraz FLEXI służy do sterowania poziomem natężenia światła w przypadku zastosowania oświetlenia żarowego konwencjonalnego, halogenowego 230 V, halogenowego niskonapięciowego 12 V (z transformatorami toroidalnymi i konwencjonalnymi). Umożliwia regulację natężenia światła przy użyciu prawie każdej oprawy. Regulator (nazywany potocznie ściemniaczem) jest wyposażony w zabezpieczenie przeciążeniowe oraz zwarciowe. Sterowanie odbywa się przy pomocy potencjometru z wyłącznikiem. Urządzenie umożliwia inteligentne sterowanie systemami oświetleniowymi, dając komfort, wygodę i codzienną oszczędność energii elektrycznej, której zużycie jest proporcjonalne do poziomu natężenia światła w pomieszczeniu.

nowosci elektroniczne w seriach deco oraz flexi firmy karlik elektrotechnik sp z o o4

Elektroniczny czujnik ruchu IP20, 230 V ~ 50 Hz, 3200 W

Czujnik ruchu z serii DECO oraz FLEXI służy do automatycznego włączania źródeł światła oraz sprzętu sygnalizacyjnego (np. w domowych systemach alarmowych). Konstrukcja czujnika umożliwia jego zastosowanie do budowania szeregowych instalacji złożonych z dowolnej liczby czujników, jak również z innymi standardowymi łącznikami do użytku domowego (np. jednobiegunowym). Elektroniczne czujniki ruchu możemy stosować jako pojedyncze komponenty lub kompletny system oświetlenia. Doskonale sprawdzają się w miejscach odwiedzanych sporadycznie, w których jest się aktywnym i przebywa się przez krótki okres czasu, np. klatki schodowe, pokoje socjalne, piwnice, korytarze, wejścia i podjazdy, garaże, garderoby, spiżarnie, przedpokoje, itp. Produkty z serii DECO są sprzedawane bez ramki. Ramkę zewnętrzną pojedynczą lub wielokrotną, przeznaczoną do montażu zarówno poziomego, jak i pionowego, dostępną w wielu wariantach kolorystycznych z tworzywa, drewna naturalnego, z efektem drewna oraz efektem szkła należy kupić osobno. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.karlik.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących pełnej oferty, kolorystyki, danych technicznych i cen produktów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 29, 62-330 Nekla
tel. +48 61 437 34 00, fax +48 61 437 34 04
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.karlik.pl