Google+

MOWION to marka, która powstała po to, by uwzględniać różne potrzeby zastosowania osprzętu elektroinstalacyjnego. Rozmawialiśmy z elektroinstalatorami a także z użytkownikami, którzy budują i remontują swoje domy i mieszkania. Poznaj nasze produkty stworzone z najwyższej jakości materiałów i dopasowane do różnych potrzeb.

MOWION – niezawodność, dekoracyjność, wszechstronność

Do dyspozycji są cztery serie osprzętu MOWION:

LOGI

Podstawowa seria podtynkowego osprzętu elektroinstalacyjnego. Jego prosta, a zarazem niebanalna linia stylistyczna gwarantuje dopasowanie do większości wnętrz. Produkty serii LOGI dostępne są w 4 barwach: białej, grafitowej, kremowej i srebrnej. Jest to podstawowa seria marki MOWION, którą z powodzeniem możemy zastosować w projektach inwestycyjnych, w budownictwie publicznym, komercyjnym jak i mieszkaniowym. Seria LOGI to system wieloramkowy, w pionie oferujemy produkty do 4 krotnej ramki, a w poziomie do 5 krotnej. Seria oferuje standardowe rozwiązania w zakresie zacisków - łączniki oraz gniazda zasilające posiadają tradycyjne zaciski śrubowe, które są gwarancją trwałego podłączenia przewodów. Rozwiązania techniczne i materiał zastosowany w serii LOGI pozwoliły stworzyć produkty, które charakteryzują się wysoką jakością materiału przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

DOMO

Dedykowana przede wszystkim do użytku mieszkaniowego i wszędzie tam gdzie na równi z funkcjonalnością liczy się również design. Paleta 6 barw łączników i gniazd sieciowych: biały, kremowy, perłowy, grafitowy, srebrny i szampański - zapewnia możliwości skomponowania zestawów o niepowtarzalnym charakterze i idealnym dopasowaniu do każdego wystroju. Seria DOMO to jednak nie tylko dekoracyjność, ale również, a może i przede wszystkim, rozwiązania praktyczne. Jest to system wieloramkowy, który w pionie oferuje montaż produktów do 4 krotnej ramki, a w poziomie do 5 krotnej.

DOMO - ramka 4 krotna pozioma z produktami DOMO - ramka 4 krotna pozioma z produktami

Łączniki z zaciskami typu „szybkozłączka” gwarantują sprawny i łatwy montaż, a gniazda zasilające z zaciskami śrubowymi dają pewność poprawnego i trwałego podłączenia przewodów.

DOMO - tył mechanizmu łącznika DOMO - tył mechanizmu łącznika

Seria DOMO to produkty wykonane z wysokiej jakości tworzywa typu PC (przyciski i ramki), który odporny jest na temperaturę do 850 stopni Celsjusza oraz wyjątkowego stopu miedzi fosforobrązu (94% miedzi dla styków prądowych). Twardość tego stopu powoduje doskonałe trzymanie wtyczek przy mechanizmach gniazd zasilających. Dodatkowym atutem jest dużo niższa ilość generowanego ciepła. Dzięki temu nie następuje przegrzewanie się styków co czyni produkty serii DOMO wyjątkowo bezpiecznymi.

Ponadto DOMO to dodatkowa dekoracyjność serii, o której stanowi ozdobna ramka wewnętrzna, jej kolor możemy zmieniać tak łatwo jak dodatki w pomieszczeniu. Ozdobne ramki wewnętrzne dostępne są w 12 kolorach: białym, kremowym, srebrnym, grafitowym, szampańskim, perłowym, jasnym niebieskim, różowym, złotym, szarym, żółtym, ciemnym zielonym oraz w barwie chromu. Ramki te bardzo łatwo i szybko można wymienić przy każdym przearanżowaniu wnętrza.

DOMO - ramki dekoracyjne DOMO - ramki dekoracyjne

Wszystkie te zalety czynią z serii DOMO nowoczesne i trwałe rozwiązanie dekoracyjne i technologiczne dla każdego domu.

TEKNO

TEKNO - łącznik zwierny dzwonek z podświetleniem TEKNO - łącznik zwierny dzwonek z podświetleniem TEKNO - gniazdo zasilające z uziemieniem, francuskie, podwójne TEKNO - gniazdo zasilające z uziemieniem, francuskie, podwójne

Niezawodna seria osprzętu elektroinstalacyjnego natynkowego, który przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowania na zewnątrz ze względu na swoją szczelność - IP54. Oznacza to, że produkty są pyłoodporne, a także woda rozbryzgiwana z różnych kierunków na osłonę produktu nie wywołuje szkodliwych skutków. Solidna konstrukcja oraz prosta kolorystyka (czarny klawisz i szara obudowa) to cechy serii TEKNO, które gwarantują dopasowanie produktów do pomieszczeń typu garaż, altana czy też na zewnętrznych ścianach budynków.

BIURO

Seria ta przeznaczona jest przede wszystkim do pomieszczeń biurowych. BIURO to praktyczny i funkcjonalny system modułowy 45x45, przeznaczony jest również do montażu podtynkowego w systemie ramkowym (ramka 4 krotna uniwersalna), a dzięki specjalnemu adapterowi zamontujemy go również natynkowo.

Łączniki oraz gniazda zasilające wyposażone są w zaciski śrubowe - tradycyjne rozwiązanie, które jest gwarancją poprawnego podłączenia przewodów. Produkty w standardzie są w kolorze białym, jednak na indywidualne zapotrzebowanie dostępne są również inne wersje kolorystyczne.

BURO

Poznaj już dziś całą markę MOWION odwiedzając stronę www.mowion.pl. Oprócz prezentacji całego portfolio produktowego MOWION, przygotowany jest na niej wizualizer, który ułatwi Ci dobranie i skompletowanie listy osprzętu do konkretnego wnętrza. Na naszej stronie poznasz też produkty od środka i zobaczysz dlaczego są tak wyjątkowe.

www.mowion.pl