Google+
Advertisement

Podążając za współczesnymi tendencjami dotyczącymi wykończenia wnętrz, warto zwrócić uwagę na detale, takie jak gniazdka elektryczne czy włączniki.

Metaliczne piękno – kolekcja osprzętu elektrycznego IMPRESJA firmy Ospel

Z myślą o osobach, którym zależy na nowoczesnym i oryginalnym wzornictwie wnętrz i ich wyposażenia, powstała kolekcja osprzętu elektrycznego IMPRESJA firmy Ospel. Utrzymane w intensywnej, metalicznej kolorystyce produkty to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie niebanalne rozwiązania i nie boją się eksperymentować. Tradycyjny, biały osprzęt elektryczny ma wielu zwolenników, jednak dla części osób jest nudny i przewidywalny. W odważnych, dynamicznych wnętrzach znacznie bardziej sprawdzą się wyroby o mocnych, metalicznych barwach i wyjątkowym designie. Obie te cechy doskonale łączy w sobie kolekcja osprzętu elektrycznego IMPRESJA. Klasyczne wzornictwo i intensywne, połyskliwe odcienie – antracyt, tytan, srebro i złoto tworzą wyjątkowe połączenie, które sprosta nawet najbardziej wyszukanym gustom.

Metaliczne odcienie dla odważnych

Metaliczne piękno – kolekcja osprzętu elektrycznego IMPRESJA firmy Ospel Metaliczne piękno – kolekcja osprzętu elektrycznego IMPRESJA firmy Ospel Metaliczne piękno – kolekcja osprzętu elektrycznego IMPRESJA firmy Ospel

Produkty z kolekcji IMPRESJA firmy Ospel charakteryzują się prostymi, geometrycznymi kształtami. Większość urządzeń jest utrzymana w metalicznych barwach takich jak antracyt czy tytan. Zdecydowane odcienie i stonowana stylistyka stanowią niezwykle wyszukane połączenie, dlatego doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Z kolei osprzęt w kolorze złotym i srebrnym może stanowić doskonałe wykończenie dla eleganckich pomieszczeń utrzymanych w stylu retro. To propozycja skierowana do osób, które nie boją się niestandardowych rozwiązań aranżacyjnych. Bogata gama kolorystyczna produktów z linii IMPRESJA sprawia, że niezależnie od upodobań każdy znajdzie w niej produkty odpowiadające jego potrzebom. Dla tych, którym bliżej w stronę klasyki, przygotowano osprzęt w kolorze białym oraz ecru. To wyśmienita propozycja dla wszystkich wielbicieli prostoty i klasycznych wzorów.

Wzornictwo w parze z funkcjonalnością

Urozmaicony zestaw wersji wzorniczych omawianej serii osprzętu ułatwia aranżację wnętrz. Jednak podstawową rolą osprzętu elektroinstalacyjnego jest realizowanie różnych funkcji w obwodach elektrycznych. Niezwykle bogata gama produktów wchodzących w skład linii IMPRESJA sprawia, że doskonale sprawdzi się ona także pod względem funkcjonalnym. W kolekcji występują nie tylko niezbędne gniazda wtyczkowe – pojedyncze i podwójne, z uziemieniem lub bez niego, ale również włączniki światła, ściemniacze, gniazda; antenowe, teleinformatyczne, a także czujnik ruchu oraz regulatory temperatury. Dla zwiększenia wygody użytkowników firma Ospel przygotowała także szereg pomocnych akcesoriów, takich jak puszki naścienne, zaślepkę oraz zestaw uszczelniający. Wśród wyrobów z linii IMPRESJA można znaleźć także ramki pojedyncze i wielokrotne, które pozwalają na dowolne zestawianie ze sobą różnych elementów osprzętu elektrycznego w ramach jednej przestrzeni.

Metaliczne piękno – kolekcja osprzętu elektrycznego IMPRESJA firmy Ospel

www.ospel.pl

Megger przyrządy pomiarowe nr 1 na świecie - niezawodne w każdych warunkach - gwarantowana wiarygodność i powtarzalność pomiarów - ...mierzymy od 1889 roku