Google+

Zasilacze Mean Well z serii HDR na szynę DIN w rozmiarze 1/2/3 modułów montażowych. Doskonałe rozwiązanie urządzeń zasilających do umieszczana w rozdzielnicach elektrycznych; zapewniają łatwy montaż i obsługę, a także ewentualną wymianę.

Od wielu lat różne rozdzielnice elektryczne znajdują zastosowanie zarówno w instalacjach domowych, w postaci niewielkich skrzyń nad/podtynkowych, jak i w znacznie większych systemach szaf przemysłowych. Owe systemy muszą cechować się przede wszystkim prostą konstrukcją, bezpieczeństwem, niezawodnością, niewielkimi wymiarami oraz możliwością dalszej rozbudowy. Przy instalacji i późniejszej obsłudze kluczowe są oczywiście: bezproblemowy montaż, wygodna obsługa i możliwość wymiany.

Zasilacze Mean Well

Firma Mean Well, lider producentów zasilaczy, podąża za światowymi trendami, a więc z myślą o miniaturyzacji i ujednolicaniu swojej oferty, wprowadziła na rynek nową serię zasilaczy – HDR. Podczas zeszłorocznych targów Automaticon 2017 zasilacze Mean Well HDR-15 otrzymały Złoty Medal.

Doceniona została innowacyjność oraz szerokie możliwości ich wykorzystania.

Zasilacze Mean Well

Omawiane urządzenia z rodziny HDR wyróżniają się wyjątkowo wąską, szerokości 17,5 mm obudową, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w sytuacjach, w których miejsce zajmowane przez zasilacz odgrywa znaczącą rolę. Dzięki zastosowaniu uniwersalnej jednostki 1S instalatorzy mogą znacznie prościej, bez zbęd-nych obliczeń dobrać odpowiednią liczbę zasilaczy do danej rozdzielnicy. Zasilacze wykonane są w izolacji klasy II, czyli bez uziemienia. Dostępne dla HDR-15 napięcia wyjściowe to: 5V, 12V, 15V, 24V oraz 48V. Istotne jest, że model HDR-15-48 jest jedynym na rynku modelem, łączącym w sobie kompaktowe wymiary, niewielką moc wyjściową oraz napięcie 48 V DC, które jest szczególnie przydatne w rozwiązaniach typu PoE.

Zasilacze Mean Well

Zasilacze HDR-15 cechują się szerokim zakresem napięcia wejściowego (85-264 V AC), niewielkim poborem mocy bez obciążenia (<0,3 W) oraz możliwością regulacji napięcia wyj¬ściowego za pomocą wbu-dowanego potencjometru. Temperatura pracy może wynosić od –30 °C do +70 °C, a osiągana sprawność dochodzi do 87%. Przy niewielkiej mocy urządzenia jest to naprawdę dobry wynik. Warto również podkreślić, że stosunek jakości do ceny zasilacza jest wyjątkowo atrakcyjny.

Rodzina zasilaczy HDR jest następcą dobrze znanej serii zasilaczy MeanWella DR. Cechują je mniejsze wymiary, szerszy zakres temperatury pracy, wyższa sprawność, i niższa cena.

Zasilacze Mean Well - warianty serii HDR: zakres mocy od 12W do 100W

HDR-15-5HDR-15-12HAD-15-15HDR-15-24HDR-15-48
HDR-30-5HDR-30-12HDR-30-15HDR-30-24HDR-15-48
HDR-60-5HDR-60-12HDR-60-15HDR-60-24HDR-60-48
HDR-100-12HDR-100-15HDR-100-24HDR-100-48
Zasilacze Mean Well Zasilacze Mean Well HDR-15, HDR-30, HDR-60

Seria HDR znajduje szerokie zastosowanie w automatyce przemysłowej, systemach inteligentnych budynków, w instalacjach domowych, i wszędzie tam, gdzie najbardziej liczy się niezawodność i pewność zasilania.

Hanna Świerzbin

Zasilacze HDR dostępne w ofercie autoryzowanego dystrybutora marki Mean Well – firmie STS Elektro.
www.sts-sklep.pl

Mistrzowskie rabaty w STS Elektro

Zarejestruj się i odbierz 15% rabatu na produkty Mean Well

Zasilacze Mean Well w STS Elektro

Comfort Heat zobacz ofertę

Po rejestracji użyj kodu rabatowego "fachowyelektryk" aby otrzymać 15% rabat.

Comfort Heat zarejestruj się

Po zalogowaniu się wpisz kod w MOJE KONTO > MOJE RABATY
lub przejdź na adres www.sts-sklep.pl/code