Rozdzielnice elektryczne zawierają szereg osprzętu i aparatury, która odpowiada za dystrybucję energii. Na etapie projektowania trzeba uwzględnić nie tylko parametry elektryczne urządzeń zamontowanych w jej wnętrzu, ale również optymalne wykorzystanie przestrzeni montażowej.

Więcej

Konfigurator rozdzielnic ENYGUIDE opracowany przez firmę Hensel znacząco ułatwia pracę projektantom. Dodatkowo do jego działania wystarczy jedynie przeglądarka internetowa, co daje możliwość wykorzystania go przez wszystkie osoby związane z procesem powstawania rozdzielnicy (od sporządzenia projektu i oferty, do jej wykonania).

Więcej

Program do projektowania EDS firmy Emiter został stworzony dla projektantów i instalatorów, by ułatwić i przyspieszyć im pracę. Jest to skuteczne, a zarazem proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na idealne dopasowanie obudowy, dobór aparatury i rozmieszczenie jej zgodnie z obowiązującymi normami.

Więcej

Program do projektowania hagercad.one firmy Hager to pomoc dla projektanta, producenta zestawu rozdzielczego, elektroinstalatora i automatyka. Funkcje zawarte w programie podpowiadają kolejne kroki podczas projektowania, ograniczając tym samym powstawanie błędów.

Więcej

Konstruktorzy aparatury rozdzielczej i sterowniczej muszą polegać na aktualnych, kompleksowych i przejrzystych informacjach o produktach. Nowa aplikacja Rittal Chiller App zapewni teraz użytkownikom łatwość wyboru za pomocą smartfonu: uzupełniając istniejącą wersję online, aplikacja umożliwi automatyczne obliczanie wymaganej mocy chłodniczej. Odpowiedni chiller wybiera się interaktywnie w zaledwie czterech krokach – i to w zakresie mocy od 1 do 40 kW. Bezpłatna aplikacja jest dostępna na iPhone’a.

Więcej