Google+

Firma E-Technologia wprowadziła nową taśmę LED Ribon RGB z możliwością zmiany kolorów przy użyciu pilota. Taśma jest bardzo nowoczesnym elastycznym paskiem LED, ułatwiającym szybki montaż o dużej mocy świecenia, stanowiącą innowacyjne, twórcze oraz bardzo wszechstronne zastosowanie. Niski pobór mocy i długa trwałość czynią je bardzo ekonomicznym rozwiązaniem oświetleniowym.

Led Ribon RGB

Długość paska na szpuli wynosi 500 cm i posiada możliwość dołączania kolejnych pasków oraz cięcia na mniejszej jednostki, co 10 cm. Taśma LED Ribon RGB posiada niskie zużycie energii 7,6 W na 1 mb, długa żywotność około 50000 tyś. godzin świecenia. Dzięki swojej elastyczności idealnie nadaje się do oświetlania dekoracyjnego wnętrz, stopień ochrony IP67 pozwala stosować produkt na zewnątrz oraz w pomieszczeniach wilgotnych.
Taśmy LED RIBON RGB można w łatwy i szybki sposób montować w płytach gipsowych, drewnie, ceramice, betonie i innych materiałach. Montażu do powierzchni można dokonać za pomocą taśmy klejącej znajdującej się na pasku lub można użyć opasek, kleju, uchwytów, profili.

www.e-technologia.pl