Do swojego portfolio firma Kanlux wprowadziła nowe źródło światła LED z możliwością sterowania natężenia światła. Wprowadzone modele współpracują z dostępnymi na rynku ściemniaczami.

Nowe lampy LED z możliwością ściemniania

Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu można cieszyć się oszczędnościami oferowanymi przez technologię LED oraz swobodnie sterować oświetleniem dostosowując jego natężenie do własnych potrzeb.

Dzięki zastosowaniu nowych produktów nie tylko generujemy oszczędności jakie niesie ze sobą technologia LED ale również komfort jaki daje sterowanie oświetleniem. W połączeniu z popularnymi ściemniaczami z zerowym lub opóźnionym odcięciem fazy, uzyskujemy zaawansowany system, pozwalający na płynne zwiększanie lub zmniejszenie natężenia światła.

Producent deklaruje, że zastosowane w LED15 C DIM innowacyjne diody SMD 5630 mają trwałość wynoszącą 20 000 h. Bezpośredni wpływ na wydłużenie żywotności tych produktów ma także ich ceramiczna obudowa, która bardzo dobrze odprowadza ciepło generowane przez diody.

Parametry nowych źródeł LED znacznie przewyższają efekty oświetleniowe halogenów o podobnej mocy generując tym samym znaczne oszczędności. Przykładowo model LED15 C DIM o barwie zimnej przy poborze 5,5 W daje światło o strumieniu 430 lm, a o barwie ciepłej daje światło o strumieniu 405 lm.

Źródło: Kanlux

 

Więcej na temat: