Google+
Advertisement

Firma Eaton, globalny lider rozwiązań z zakresu zarządzania energią, rozbudowała swoją popularną serię zasilaczy bezprzerwowych UPS 93E o wersje 300 i 400 kVA. Nowe modele są szczególnie przydatne do użycia w centrach danych, gdzie wymagane są niezawodne i ekonomiczne systemy ochrony zasilania, jak również w zastosowaniach budowlanych i lekkich aplikacjach przemysłowych.

Nowy poziom ochrony zasilania

Nowe modele 300 i 400 kVA uzupełniają już istniejące produkty z serii 93E, która oferuje łatwe w instalacji i utrzymaniu systemy UPS o podwójnej konwersji, przeznaczone do efektywnej ochrony przed najszerszym możliwym zakresem problemów z zasilaniem. Zasilacze UPS z serii 93E, włączając w to modele 300 i 400 kVA, oferują wydajność 98,5% w przypadku dobrej jakości głównego źródła zasilania – dzięki temu należą do najbardziej efektywnych urządzeń tego typu dostępnych obecnie na rynku. Charakteryzują się również współczynnikiem mocy 0,99 i współczynnikiem THDI poniżej 5% (zawartość harmonicznych prądu), co oznacza że ryzyko występowania zakłóceń z innym wyposażeniem w tej samej sieci elektrycznej jest praktycznie wyeliminowane. Opatentowana technologia HotSync umożliwia wydajne i niezawodne współdzielenie obciążenia oraz pozwala urządzeniom pracować równolegle bez potrzeby komunikacji między jednostkami.

www.eaton.pl

Megger przyrządy pomiarowe nr 1 na świecie - niezawodne w każdych warunkach - gwarantowana wiarygodność i powtarzalność pomiarów - ...mierzymy od 1889 roku