Google+

Wraz ze wzrostem pozycji nadzoru wizyjnego na rynku MSP, potrzebne są nowe rozwiązania, które pozwolą na zwiększenie elastyczności i łatwości użytkowana, a także na rozszerzenie pojemności pamięci.

Więcej

Dzięki wprowadzeniu na rynek produktów serii IP 2000, IP 4000 oraz IP 5000, Bosch Security Systems stworzył kompleksowe portfolio kamer sieciowych, które zapewnia małym i średnim przedsiębiorstwom dostęp do profesjonalnych rozwiązań w zakresie monitoringu wizyjnego.

Więcej
System monitorowania CMC III z certyfikatem UL

Ogień, woda, włamanie – to tylko niektóre zagrożenia, przed którymi firmy muszą chronić szafy serwerowe oraz centra danych.

Więcej
Ochrona sieci teleinformatycznych przed przepięciami

MX-Overvoltage-Protection-Box-RJ45/-LSA został stworzony do ochrony sieci teleinformatycznych przed przepięciami. Właściwym miejscem jego montażu jest wnętrze uchwytu kamery.

Więcej
Przetwornik 5 Mega w kamerach Mobotix

Lepsza, większa rozdzielczość (5 Megapikseli), czułość i odświeżanie to cechy charakterystyczne dla nowych wersji kamer Motobix. 5-megapikselowy przetwornik poprawia jakość i szczegółowość obrazu o 27% w stosunku do poprzednich modeli. Zwiększona została również wrażliwość na światło. Warto tu nadmienić, że jest to czynnik odgrywający znacząca rolę w wizyjnych systemach bezpieczeństwa.

Więcej