Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe to świetny zamiennik czujników indukcyjnych. Sprawdzą się zawsze wtedy, kiedy nie będzie można ich zastosować bez obawy o jakiekolwiek uszkodzenia czy awarie. Cechują się nie tylko precyzją, ale również niezawodnością.

Więcej

Wraz ze wzrostem pozycji nadzoru wizyjnego na rynku MSP, potrzebne są nowe rozwiązania, które pozwolą na zwiększenie elastyczności i łatwości użytkowana, a także na rozszerzenie pojemności pamięci.

Więcej

Dzięki wprowadzeniu na rynek produktów serii IP 2000, IP 4000 oraz IP 5000, Bosch Security Systems stworzył kompleksowe portfolio kamer sieciowych, które zapewnia małym i średnim przedsiębiorstwom dostęp do profesjonalnych rozwiązań w zakresie monitoringu wizyjnego.

Więcej
System monitorowania CMC III z certyfikatem UL

Ogień, woda, włamanie – to tylko niektóre zagrożenia, przed którymi firmy muszą chronić szafy serwerowe oraz centra danych.

Więcej
Ochrona sieci teleinformatycznych przed przepięciami

MX-Overvoltage-Protection-Box-RJ45/-LSA został stworzony do ochrony sieci teleinformatycznych przed przepięciami. Właściwym miejscem jego montażu jest wnętrze uchwytu kamery.

Więcej