Google+
Advertisement

NOARK Electric wprowadza na rynek nową linię obudów metalowych, które przystosowane są do instalowania większej liczby urządzeń. Obudowy do montażu natynkowego oznaczono typem MFS, wykonania podtynkowe oznaczono typem MFF.

Nowe obudowy metalowe w ofercie firmy NOARK Electric

Obudowy te znajdują różnego rodzaju zastosowanie, zarówno w domach, jak i w przemyśle. Podczas ich projektowania szczególną uwagę zwrócono na uniwersalność stosowania obudów – płaskie wykonanie, innowacyjne rozwiązania techniczne przystosowujące obudowy do różnorodnych aplikacji, nowoczesny i elegancki wygląd oraz szeroki dobór akcesoriów. Dużo uwagi poświęcono tematyce komfortu i łatwości montażu wewnątrz lub na zewnątrz ścian.
Obudowy zostały wykonane dla stopnia ochrony IP40. Ich głównym zastosowaniem jest tworzenie rozdzielnic instalacyjnych. W oparciu o normy EN 61439-1 oraz EN 61439-3 możliwy jest montaż i obsługa obudów przez osoby niewykwalifikowane elektrycznie. Pod względem liczby modułów w rzędzie obudowy MFF i MFS są dostępne w dwóch wersjach: 24 albo 33 moduły, w od 2 do 6 rzędach. Takie wykonanie pozwala na zainstalowanie od 48 aż do 198 modułów.

www.noark-electric.pl

Megger przyrządy pomiarowe nr 1 na świecie - niezawodne w każdych warunkach - gwarantowana wiarygodność i powtarzalność pomiarów - ...mierzymy od 1889 roku