Google+
LINESMART OLN – oprawa panelowa LED z ELGO do mocowania na stropie

Nowością w serii ledowych opraw wnętrzowych LINESMART produkowanych w ELGO L.I. SA jest model LINESMART OLN o wymiarach 600 × 600 mm, przeznaczony do nabudowania na stropie. W oprawach LINESMART OLN jako źródło światła wykorzystano panel, na którym umieszczono 896 diod świecących LED typu SMD, charakteryzujących się wysoką trwałością ok. 50 tys. godzin. Dzięki energooszczędności diod LED oprawa pobiera niewielką moc 40 W.

Dostępne są wersje opraw z diodami o barwie światła:

  • ciepłej białej (2700 ÷ 3200 K),
  • neutralnej białej (4200 ÷ 4700 K),
  • dziennej białej (6000 ÷ 6500 K).

W ofercie znalazły się:

  • oprawy LINESMART OLN 40B z kloszem mlecznym (opalizującym) o silnym rozpraszaniu światła i o strumieniu świetlnym 3190 lm,
  • oprawy LINESMART OLN 40C z kloszem pryzmatycznym (ryflowanym) o bardziej skupionym rozsyle światła i o strumieniu świetlnym 3880 lm.

Korpus oprawy LINESMART OLN, wykonany z profili aluminiowych przykrytych górną osłoną z blachy stalowej, pomalowano na biało farbą proszkową. Elektroniczny zasilacz został zamontowany wewnątrz korpusu. Do mocowania oprawy na stropie służą specjalny uchwyt montażowy oraz cztery wkręty z kołkami rozporowymi, dostarczane w komplecie z oprawą. Poza trwałością i energooszczędnością wynikającą z zastosowania technologii LED, szczególną zaletą opraw LINESMART OLN jest również ich niewielka wysokość – tylko 40 mm (48 mm łącznie z uchwytem). Dzięki temu mają one wszechstronne zastosowanie do oświetlania rozmaitych pomieszczeń biurowych, także do pracy przy komputerach, pomieszczeń recepcyjnych, sal konferencyjnych i wykładowych, korytarzy biurowych oraz pomieszczeń użyteczności publicznej, np. w placówkach służby zdrowia, muzeach, a także do oświetlania pomieszczeń handlowych.

www.elgo.pl