Brother wprowadza na rynek nową, przemysłową drukarkę etykiet P-touch E550WVP. Ten wytrzymały model oferuje wysoką prędkość druku, możliwość podłączenia do komputera oraz obsługę sieci bezprzewodowej.

Wytrzymała drukarka etykiet klasy przemysłowej

Brother P-touch E550WVP to drukarka etykiet klasy przemysłowej, która doskonale sprawdzi się w pracy instalatorów, elektryków oraz monterów sieci teleinformatycznych, telekomunikacyjnych, systemów audio/ wideo i bezpieczeństwa, potrzebujących niezawodnego narzędzia do profesjonalnego drukowania etykiet. Urządzenie pozwala na szybkie i bezproblemowe drukowanie oznaczeń kabli, przewodów, gniazdek elektrycznych, przełączników oraz paneli krosowniczych. Model P-touch E550WVP oferuje wysoką prędkość druku, wynoszącą do 30 mm/s, na etykietach o szerokości od 3,5 do 24 mm. Drukarka, posiadająca wytrzymałą obudowę, wyposażona została także w mocną automatyczną gilotynę z funkcją nacinania i możliwością ustawienia pożądanej długości etykiet.
Po podłączeniu do komputera przy użyciu kabla USB, drukarka P-touch E550WVP umożliwia kompleksowe projektowanie zindywidualizowanych etykiet – użytkownicy mogą dodawać logotypy oraz symbole przemysłowe. Urządzenie pozwala także na pobieranie oraz przechowywanie etykiet oraz baz danych, dzięki czemu nie ma potrzeby tworzenia oznaczeń za każdym razem przed wydrukowaniem.

www.brother.pl

Więcej na temat: