Google+

Polski producent sterowników LED, firma Enterius, wprowadziła niedawno do oferty system sterowania pozwalający na zaawansowane i jednocześnie łatwe w obsłudze kontrolowanie oświetlenia LED za pomocą popularnego protokołu DMX512.

Więcej

Gira G1 to genialne urządzenie, zastępujące panele i czujniki dotykowe, zapewniające pełną obsługę wybranych funkcji w systemach magistralnych KNX, a także bezprzewodowym eNet.

Więcej

Firma ZAMEL wprowadziła do oferty jednostkę centralną EXTA FREE CONTROLLER mini EFC-02. Dzięki jednostce centralnej EFC-02 system EXTA FREE to już nie tylko system bezprzewodowego sterowania, ale inteligentny dom oznaczający innowacyjną technologię i komfort za przystępną cenę. Jednostka centralna EXTA FREE CONTROLLER mini sprzężona z systemem EXTA FREE umożliwia sterowanie oświetleniem, roletami okiennymi oraz innymi urządzeniami w budynku nie tylko z poziomu nadajników radiowych, ale także za pomocą smartfonów i tabletów. Na tle rozwiązań konkurencyjnych system EXTA FREE wyróżnia łatwy i szybki montaż, intuicyjna obsługa oraz najniższe koszty instalacji (najtańszy zestaw dostępny jest już od kilkuset złotych).

Więcej
Inteligentny budynek jako inwestycja

Koszty naszego życia nieustannie wzrastają. W dużym stopniu mają na to wpływ drożejące media jak gaz lub prąd. Nie ma żadnych przesłanek, aby sytuacja miała poprawić się w przyszłości, a bardziej prawdopodobne jest to, że koszty będą stale rosnąć. Inteligentne budynki pozwalają nie tylko zoptymalizować zużycie mediów, ale również nauczyć nas jak żyć oszczędnie oraz na czym warto oszczędzać. Czy w związku z tym możemy traktować instalację inteligentnego budynku jako inwestycja? W poniższym artykule zostaną przedstawione korzyści finansowe, jakie można uzyskać dzięki posiadaniu systemu inteligentnego budynku Vision BMS.

Więcej
Komfortowe oszczędzanie energii

Mija właśnie 10 lat, od kiedy pierwsi użytkownicy w Polsce zainstalowali nowoczesne, inteligentne instalacje elektryczne w oparciu o system LCN dostarczany przez firmę LCN POLSKA, który oferuje w każdym mieszkaniu lub domu nie tylko największą funkcjonalność, najwyższe bezpieczeństwo i maksymalny komfort, ale jednocześnie pozwala także na oszczędzanie drogiej energii.

Więcej