Google+

Phoenix Contact, w odpowiedzi na częste pytania klientów, wprowadził do oferty gotowe jednostkowe zestawy obudów. Składają się one z pełnej obudowy wraz ze standardowymi przyłączami, do których można dokupić uniwersalną płytkę do montażu komponentów dopasowaną do konkretnego rozwiązania oraz – dla obudów umożliwiających zastosowanie magistrali – mostki montowane na dnie szyny DIN wraz z kompletem złącz.

Zestawy dla developerów i hobbystów

Zestawy takie pozwalają sprawdzić jakość wykonania produktów, ale przede wszystkim zaznajomić się z nimi w bardzo łatwy sposób – bez konieczności konfigurowania i składania całego kompletu z pojedynczych podzespołów lub zakupywania elementów w opakowaniach zbiorczych (np. po minimum 10 szt). Dostępne są reprezentatywne zestawy z większości najpopularniejszych serii obudów Phoenix Contact – duża obudowa ME-PLC, instalacyjna BC, płaska ME-MAX, szyna profilowa UM, zwarta i zapewniająca dużą ilość przyłączy obudowa ME-IO oraz nowa, o prostej konstrukcji obudowa serii EH. Obudowy te można zamawiać poprzez znane kanały dystrybutorów zaopatrujących konstruktorów w podzespoły elektroniczne.
Więcej informacji www.phoenixcontact.com/online/portal/pl?uri=pxc-oc-itemdetail:pid=2202525&library=plpl&tab=1

Megger przyrządy pomiarowe nr 1 na świecie - niezawodne w każdych warunkach - gwarantowana wiarygodność i powtarzalność pomiarów - ...mierzymy od 1889 roku