Google+
Advertisement

Phoenix Contact oferuje szeroką gamę produktów i usług, aby pomóc producentom maszyn zwiększyć ich konkurencyjność. Kluczowe znaczenie ma tutaj: koszt, jakość, elastyczność i wydajność. Aby to uzyskać Phoenix Contact oferuje standaryzowane produkty, które dzięki jednorodnej koncepcji wzornictwa i obsługi ułatwią i przyspieszą montaż, co obniży koszty.

Ustandaryzowane rozwiązania dla producentów maszyn

Dobrym przykładem spełniającym powyższe założenia jest system przekaźników Rifline complete, system złączek szynowych Clipline complete, jak również system I / O Axioline F. Powyższe rozwiązania cechują się szybkim montażem dzięki zaciskom push-in umożliwiającym przyłączanie przewodów bez użycia narzędzi, jak również posiadają spójny system mostków i ustandaryzowane materiały opisowe. Można je opisać tanio i szybko wykorzystując bezpłatne oprogramowanie Clip Project dedykowane do obsługi do wszystkich drukarek Phoenix Contact.

Perfekcyjne dostosowanie do siebie rozwiązań produktów to decydujący czynnik, który zagwarantuje szybszy montaż i mniejszy zapas części na magazynie, co zdecydowanie przekłada się na koszty/ zysk firmy.

Więcej informacji www.phoenixcontact.com/online/portal/pl?1dmy&urile=wcm%3apath%3a/plpl/web/main/solutions/subcategory_pages/Machine_building_reduced_diversity_of_parts_and_lower_storage_costs/60c15489-dfbf-41bd-8cdd-f22d2f80cc81

Megger przyrządy pomiarowe nr 1 na świecie - niezawodne w każdych warunkach - gwarantowana wiarygodność i powtarzalność pomiarów - ...mierzymy od 1889 roku