Kiedy w naszym domu lub mieszkaniu dochodzi do awarii, często decydujemy się na jej samodzielne usunięcie. Nie zawsze jest to jednak rozwiązanie słuszne – zwłaszcza kiedy sytuacja dotyczy instalacje elektrycznej. Nieostrożne działania, bez odpowiedniej wiedzy, narzędzi oraz doświadczenia, mogą spowodować nawet zagrożenie dla życia i zdrowia nie tylko nas, lecz również naszych bliskich. Z tego powodu zawsze powinniśmy zdecydować się na usługi elektryka.

Którego elektryka w Krakowie wybrać i kiedy warto zdecydować się na jego usługi?

W Krakowie w takim wypadku zawsze warto zdecydować się na usługi Pawła Kękusia oraz jego firmy. Sam właściciel działa w branży od lat, dzięki czemu zdobył naprawdę ogromne doświadczenie, co przekłada się na możliwość usuwania nawet naprawdę niestandardowych problemów, z którymi konkurencja niekoniecznie sobie poradzi. Dodatkowo, firma działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – dzięki temu na pomoc możemy zdecydować się o każdej porze. Czasem awaria jest na tyle poważna, że nie powinniśmy czekać z jej zgłoszeniem ani chwili dłużej – w końcu od tego znów może zależeć nasze życia i zdrowie.

Jeżeli poszukujecie elektryka w Krakowie lub potrzebne jest wręcz pogotowie elektryczne, warto posiadać zapisany numer telefonu do firmy Pawła Kękusia – 511-965-717 – nigdy bowiem nie wiemy, kiedy może być nam on potrzebny. W sytuacjach zagrożenia najlepiej działać szybko, nie zaś poszukiwać specjalisty, który w danym momencie może nam pomóc – tyczy się to zwłaszcza godzin nocnych oraz dni ustawowo wolnych od pracy.

Firma Pawła Kęskusia świadczy liczne usługi elektryczne w Krakowie oraz jego okolicach. Jeżeli chcecie wiedzieć, kiedy z usług elektryka warto skorzystać, oto one:

  • Podłączenie sprzętu AGD – może wydawać się, że jest to zadanie proste, z którym poradzi sobie nawet osoba, która na co dzień nie ma do czynienia z tego typu czynnościami. W tym przypadku ważny jest jednak inny aspekt. Powinniśmy zdawać sobie sprawę, że w przypadku części sprzętów AGD, a należą do nich m.in. płyty grzewcze, podpis osoby z uprawnieniami do ich podłączenia – a taką osobą jest właśnie elektryk – jest potrzebny w naszej karcie gwarancyjnej. W innym przypadku, gdy podpisu tego będzie brakować, w przypadku awarii naszego sprzętu, nie będziemy mogli skorzystać z gwarancji, która normalnie nam przysługuje. Wynika to z faktu, że brak podpisu oznacza, że sprzęt podłączyła osoba bez uprawnień, co może przekładać się na to, że to właśnie z tego powodu – złego podłączenia – może wynikać awaria. Usługi tego typu nie są drogie, dlatego tym bardziej warto się na nie zdecydować, by mieć pewność, że w razie awarii obowiązuje nas gwarancja na nasz sprzęt. Istotne jest to zwłaszcza dlatego, że urządzenia tego typu posiadają sztucznie ograniczany przez producentów czas żywotności, który nierzadko kończy się w okolicach dnia upłynięcia gwarancji.
  • Zmiana przydziału mocy – jeżeli w naszych domach i mieszkaniach pojawiają się nowy sprzęty, takie jak właśnie płyta grzewcza czy płyta indukcyjna, często konieczna będzie zmiana przydziału mocy. Jeżeli zapotrzebowanie na energię elenktyczną w naszym domu i mieszkaniu rośnie, a dzieje się tak zawsze, jeżeli np. rezygnujemy w nim z gazu i wszystkie sprzęty – piekarnik, czajnik czy kuchenka, zostają zastąpione swoimi elektrycznymi odpowiednikami, wtedy nasza instalacja elektryczny może być na to nieprzygotowana. Efektem tego może być sytuacja, w której część z naszych sprzętów po prostu nie będzie działać poprawnie. Jeżeli chcemy tego uniknąć, powinniśmy zdecydować się na zmianę przydziału mocy – to usługa, która również jest wykonywana przez firmę Pawła Kękusia. Po jej zakończeniu otrzymujemy również odpowiednie dokumenty, które umożliwią ponowne podłączenie naszej instalacji do sieci energetycznej.
  • Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych i wymiana starych – niezależnie od tego, czy potrzebujemy wykonać nową instalację elektryczną, czy też stara powinna zostać wymieniona, w obu tych przysadkach możemy liczyć na firmę Pawła Kękusia. Wymiana instalacji dotyczy zwłaszcza ich starszych wersji, wykonanych jeszcze z aluminium – obecnie po prostu nie jest to rozwiązanie bezpieczne, a wynika to z faktu dużego obciążenia i poboru energii, do którego instalacje starego typu po prostu nie były przystosowane.

Powyższe przykłady to jednak tylko fragment tego, co Paweł Kękuś i jego pracownicy mają nam do zaoferowania. Ich oferta jest bardzo rozbudowana i kompleksowa, i zawiera, poza powyższymi przykładami i faktem świadczenia swoich usług 24/7 w Krakowie i okolicach, również inne usługi elektryczne, do których zaliczają się pomiary elektryczne, wymiany gniazdek, wieszanie oświetlenia, wymiana bezpieczników, montaż rozdzielni, wystawianie zaświadczeń o stanie naszej instalacji i wiele więcej. Opis pełnej oferty możemy odnaleźć na stronie Elektrykwkrakowie.com.pl. Gwarantujemy, że wybór Pawła Kękusia będzie właściwym rozwiązaniem – działają szybko i skutecznie, co podkreśla duża liczba klientów, która na ich usługi zdecydowała się do tej pory!

Artykuł zewnętrzny