Google+

Wielu z Was było na tegorocznych targach ENERGETAB, które odbyły się od 11 do 13 września w Bielsku Białej. My również tam byliśmy i zorganizowaliśmy dla Was Mistrzostwa Elektrointalatorów 2018.

Mistrzostwa Elektroinstalatorów 2018 z MOWION!

Patronatem medialnym Mistrzostwa objął Fachowy Elektryk a Partnerami byli: Wiha, Helukabel i Fluke. W tak doborowym towarzystwie montaż osprzętu MOWION szedł wszystkim jak z płatka. Było o co walczyć. Mistrzostwa przeprowadzone były we wtorek i środę od 10:00 do 16:00, każdego dnia miały miejsce eliminacje, po których odbywał się finał. Zwycięzca codziennie zdobywał 3500 zł, a kolejni laureaci otrzymywali nagrody finansowe, kompletne zestawy narzędzi Wiha o wartości 1000 zł, a osoba z najlepszym czasem w eliminacjach dodatkowo wygrywała miernik marki Fluke.

Mistrzostwa Elektroinstalatorów 2018 z MOWION!

Montaż odbywał się na czas (start i stop za pomocą indywidualnego przycisku na stanowisku). Uczestnicy montowali osprzęt serii DOMO, który oparty jest o szybkozłączkach (trzy łączniki i dwa gniazda) i układ opraw oświetleniowych. Osoby z 4 najlepszymi czasami przechodziły do finału dnia gdzie było już nieco trudniej – montaż serii LOGI. Dopisali też partnerzy, do montażu używano narzędzi marki Wiha, a instalacje wykonywano na przewodach Helukabel. Przy wątpliwościach w poprawności montażu pomiar dokonywany był za pomocą mierników marki Fluke. Dodatkowo we wtorek i środę na naszym stoisku odbyły się również pokazy nowości Fluke i Wiha.

Mistrzostwa Elektroinstalatorów 2018 z MOWION!

Cieszymy się z tak dużego zainteresowania konkursem i pozytywnymi komentarzami dotyczącymi montażu osprzętu DOMO. Każdego dnia przy montażu gościły również panie, które dzielnie radziły sobie z montażem. Mamy nadzieję, że przy okazji pomogliśmy Wam zaprzyjaźnić się z naszymi produktami wyposażonymi w szybkozłączki i unikalne łapki rozporowe. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku. Już mamy pomysły co chcemy Wam pokazać i wiemy, że nie będzie nudno.

Mistrzostwa Elektroinstalatorów 2018 z MOWION!

Galeria zdjęć