Google+

Zaspokajanie potrzeb klientów to jeden z priorytetów naszej codziennej pracy. Dążymy do tego, aby oferta spełniała oczekiwania zarówno klienta, jak i odpowiadała na pojawiające się potrzeby rynku. Dlatego zwracamy uwagę na wysoką jakość dostępnych u nas produktów, ale również na usługi mające na celu pomoc we właściwym zastosowaniu asortymentu.

Audyt oświetlenia, czyli odpowiedź na potrzeby klientów i rynku

Jako dystrybutor materiałów elektrotechnicznych dostrzegamy, jak ważne jest dobre oświetlenie miejsca pracy, dlatego warto zwrócić uwagę, że wśród szerokiej oferty Alfa Elektro jest również bogaty wybór opraw oświetleniowych i źródeł światła. Oprócz oświetlenia do zastosowania w biurach, hotelach, salach konferencyjnych, budynkach użyteczności publicznej itp. oferujemy również oświetlenie podstawowe i awaryjne do zastosowań w obiektach przemysłowych oraz halach magazynowych. Właśnie takie obiekty wymagają specjalistycznego oświetlenia, które będzie odporne na trudne warunki, zapewniając wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy.
Biorąc pod uwagę specyficzne warunki, którym muszą sprostać obiekty przemysłowe oferujemy naszym klientom audyt oświetlenia. Usługa ta pozwala określić jakie oszczędności można uzyskać przy wymianie istniejącego, często już nieefektywnego, oświetlenia i zastosowaniu nowoczesnych technologii LED. Audyt przeprowadzamy we współpracy z firmą LUG. Obejmuje on: ocenę obecnego stanu budynku, przedstawienie propozycji modernizacji oraz pomoc we wdrożeniu zalecanej modernizacji. Warto wspomnieć, że wdrożenie zmian modernizacyjnych oświetlenia może przynieść oszczędność w wysokości nawet 70% kosztów energii elektrycznej. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać w naszych oddziałach oraz u naszych specjalistów ds. oświetlenia.

Alfa Elektro