Google+
Advertisement

Do połowy grudnia potrwa promocja kamer serii TiS firmy Fluke. Zniżki sięgają nawet 44%. Nowa seria kamer termowizyjnych TiS, zapewniająca wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach, zadebiutowała na rynku we wrześniu 2015 r., kiedy to firma Fluke wprowadziła do sprzedaży jednocześnie 8 nowych modeli z linii użytkowej: TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10.

Jesienna promocja kamer serii TiS

Wszystkie współpracują z systemem Fluke Connect™ umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Wszystkie charakteryzują się też wysoką rozdzielczością (nawet do 2,5 razy więcej pikseli oraz nawet o 70% większy współczynnik D:S) gwarantującą jakość obrazu ułatwiającą przeprowadzenie prawidłowej diagnostyki obiektu.
Zastosowana w nich technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą – a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładną lokalizację.
W grudniu ub.r. firma Fluke wprowadziła na rynek dodatkowo kamerę TiS75, dopełniając tym samym linię TiS najwyższym modelem, który charakteryzuje się jeszcze wyższymi parametrami, łatwością obsługi oraz komfortem pomiarów – przede wszystkim dzięki większemu ekranowi LCD (3,5 cala) i rozdzielczości detektora 320x240, które ułatwiają uzyskanie obrazów w najwyższej jakości, a co za tym idzie – dokonanie prawidłowej diagnostyki obiektu. Kamery TiS75, TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10 są szczególnie polecane w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

www.fluke.pl

Megger przyrządy pomiarowe nr 1 na świecie - niezawodne w każdych warunkach - gwarantowana wiarygodność i powtarzalność pomiarów - ...mierzymy od 1889 roku