Google+
Advertisement

Konferencja odbędzie się 6 grudnia 2016 w Warszawskim Domu Technika NOT między godziną 10 a 16 i jest idealną okazją do aktualizacji swojej wiedzy w zakresie pomiarów elektrycznych.

Najnowsze wymagania stawiane pomiarowcom – zmiany 2016 r

Konferencja ma na celu omówienie praktycznych zastosowań dotyczących pomiarów bezpieczeństwa w instalacjach elektroenergetycznych oraz nowoczesnych technik diagnostycznych. Na spotkaniu będzie również możliwość wymiany doświadczeń oraz konsultacji z naszymi prelegentami.
Konferencja jest skierowana jest do: elektryków/głównych elektryków, elektroinstalatorów, kierowników działu technicznego/utrzymania ruchu, zarządców nieruchomości, projektantów instalacji elektrycznych.

Program konferencji

 1. Pomiary bezpieczeństwa w instalacjach elektrycznych – co tak naprawdę jest istotne
  Tomasz Karwat
 2. Współpraca pomiarowca z projektantem
  Andrzej Kowalczyk
 3. Pomiary Jakości Energii – praktyczne przykłady zastosowań
  Łukasz Rosłaniec
 4. Nowoczesne techniki diagnostyczne urządzeń w stanach dynamicznych
  Mariusz Kłos
 5. Nowoczesne techniki diagnostyki transformatorów
  Maciej Piwowarski
 6. Dyskusje i konsultacje – wymiana doświadczeń, pytania uczestników i odpowiedzi od Prowadzących.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona, a termin nadsyłania zgłoszeń mija 23 listopada. Zarezerwuj czas i wyślij zgłoszenie już dziś!

Szczegóły oraz formularz rejestracyjny na stronie: konferencjatechniczna.pl/oferta/najnowsze-wymagania-stawiane-pomiarowcom-zmiany-2016-r/

Megger przyrządy pomiarowe nr 1 na świecie - niezawodne w każdych warunkach - gwarantowana wiarygodność i powtarzalność pomiarów - ...mierzymy od 1889 roku