1 i 2 października 2014 w Hotelu WINDSOR w Jachrance odbyła się kolejna, III edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy. Zgodnie z regułą przyjętą przez organizatorów w latach poprzednich spotkanie miało charakter przede wszystkim szkoleniowy.

Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy

Przez wielu obecnych zostało ocenione, jako „najlepsze spotkanie merytoryczne w branży zabezpieczeń”. W ciągu dwóch dni specjalistycznych wykładów połączonych z praktycznymi warsztatami, uczestnicy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Wzorem lat poprzednich słuchacze mogli, nie tylko w głębszy i pełniejszy sposób zapoznać się ze specyfiką systemów bezpieczeństwa w kontekście ochrony przeciwpożarowej, ale także mieli możliwość w sposób praktyczny przekonać się, jak systemy te funkcjonują we wzajemnej interakcji. Organizatorzy przedstawili przykłady współpracy systemów bezpieczeństwa z układami mechaniki i automatyki budynku. Najważniejszym punktem spotkania była prezentacja „na żywo” procedury zadziałania wszystkich, zintegrowanych systemów bezpieczeństwa podczas pożaru.
Podczas dwóch dni merytorycznych spotkań z najlepszymi ekspertami w branży słuchacze zapoznali się z najnowszymi wytycznymi, dotyczącymi projektowania m.in. systemów: SSP, DSO, BMS, SMS, CCTV, SKD, SUG, sterowania wentylacją, oddymianiem i wydzieleniami pożarowymi, a także sieci strukturalnych. Już dziś organizatorzy zapraszają do udziału w kolejnych edycjach Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeńśtwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy.

Źródło: Schrack Seconet

Więcej na temat: