Wszyscy zainteresowani udziałem w Ogólnopolskich Dniach Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego 2014 mogą już potwierdzić chęć swojej obecności na tym wydarzeniu. Jak poinformowali organizatorzy - firma Schrack Seconet Polska i Partnerzy projektu - ruszył już proces rejestracyjny on-line.

Rozpoczęła się rejestracja na  Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy

Spotkania odbędą się w dniach 1-2 października 2014 i będą miały charakter głównie szkoleniowy. W ciągu dwóch dni specjalistycznych, merytorycznych wykładów połączonych z praktycznymi warsztatami, uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa.

Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego Schrack Seconet i Partnerzy odbędą się, podobnie jak w latach ubiegłych w: Windsor Palace Hotel & Conference Center, Jachranka 75 nad Zalewem Zegrzyńskim k/Warszawy. Początek spotkania zaplanowano na godz. 09:30 (01.10.2014), zakończenie około godziny 17:00 (02.10.2014).

Rejestracja uczestników odbywa się wyłącznie online – wszystkie szczegóły dotyczące spotkania (zaproszenie, plan merytoryczny, plan warsztatów poszczególnych producentów oraz link do rejestracji online) jest dostępny na stronie: www.schrack-seconet.pl oraz na stronach wszystkich Partnerów projektu.

Formularze rejestracyjne będą przyjmowane najpóźniej do 22 września 2014. Zgłoszenia uczestnictwa będą przyjmowane tylko na podstawie czytelnego i kompletnego formularza rejestracyjnego, odesłanego do Schrack Seconet. Ilość miejsc na szkoleniu, jak i ilość miejsc noclegowych ograniczona!

O zamknięciu listy organizatorzy poinformują na bieżąco.

Udział w dwudniowych warsztatach zostanie potwierdzony wspólnym certyfikatem, wystawionym przez Schrack Seconet Polska oraz wszystkich Partnerów spotkania. Otrzymanie dokumentu z kompletem podpisów wszystkich producentów uzależnione będzie od udziału uczestnika w poszczególnych sesjach szkolenia.

Źródło: Schrack Seconet Polska